• PVC Tamir Ustası
  • Tamir Bakım Servis
  • Takip Edin
Pergola Tente Tamiri,  pergola Tente Tamircisi, Motorlu Tente Tamiri, Tente Motoru Tamiri, Pergole Tamiri, pergola tamircisi

Pergola Tamiri

Pergola tentelerde görülen sorunlardan bazıları, triger kopması, triger arızası, motorun terse sarması, branda düşmesi, branda yırtılması sayılabilir.

Pergola tente tamiri basit bir tamirat değildir. bu yüzden konusunda uzman ekip ve firmalar tercih edilmelidir. Firmamız pergola tente konusunda uzman teknik personeliyle hem periyodik bakım hizmeti vermekte hemde tamir bakım onarım gibi servis hizmetleri vermektedir.

Pergole Tente Kafeterya, restaurant gibi ticari kullanım alanlarının yanında teraslar gibi özel yaşam alanlarında da çokça tercih edilen kurulumu daha pratik ve zarif bir görünüm sağlayan gölgelendirme ve kapatma sistemleridir. Işık ve ısı geçirmez özelliği olan pergola tenteler, geniş desen ve renk seçenekleri ile dekoratif ve şıktır. Kar, yağmur gibi yağışlı havalarda mekanların en verimli bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Işık özelliği ile mekanlara ergonomik kullanım sağlar.

PVC Kapı Pencere Tamir Ustası 0532 351 85 29